Mes Group - o firmie

Odnawiamy, budujemy, nadzorujemy

Firma Mes Group s.c. została założona przez dwóch absolwentów Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej. Głównym aspektem naszej działalności jest renowacja i konserwacja obiektów zabytkowych, lecz świadczymy również usługi w zakresie budownictwa kubaturowego oraz zagospodarowania terenu, wraz z małą architekturą.

Ze względu na zamiłowanie do zabytkowej architektury to właśnie możliwość pracy przy historycznych obiektach sprawia nam najwięcej przyjemności. Nietypowość oraz skomplikowany charakter prac renowacyjnych to wyzwanie, którego chętnie się podejmujemy.

Posiadamy wymagane prawem uprawnienia upoważniające nas do prowadzenia budów, świadczenia usług nadzoru inwestorskiego, a także realizacji prac przy obiektach zabytkowych. Nasz zespół tworzą wyspecjalizowani pracownicy, a doświadczenie Mes Group jest potwierdzone licznymi referencjami.

Aby usprawnić prace i uniezależnić się od podmiotów trzecich, znaczną część środków inwestujemy w rozbudowę własnego zaplecza sprzętowego. W jego skład wchodzą m.in. minikoparka, samochody ciężarowe, urządzenie do piaskowania TORBO, rusztowania elewacyjne oraz aluminiowe, a także urządzenia do iniekcji (posiadamy licencję na wykonywanie iniekcji krystalicznej).

Osiedle na Polnej